אודות המועדון

ברוכים הבאים לקוליסאום – האמפיתיאטרון החדש והיחיד שבו הגלדיאטורים באים כדי לחגוג ולא בכדי להילחם.

מדובר במקום מיוחד שהוקם עבור נערים ונערות שהגיעו למצוות ורוצים לציין את המעבר לבגרות בדרך יוצאת דופן.

הקוליסאום מביא אליכם את המופעים המדהימים ביותר לצד אנשי הפקה וסאונד מהטובים בתחום, צוות רקדנים והפעלה מקצועי וקיטרינג איכותי ושופע בכל טוב. השראה לעיצב המקום מגיעה מהמבנה ההיסטורי והעוצמתי שכולנו מכירים, עם שיק אורבני, רחבה ענקית ותאורה של הבמות הגדולות.

בקוליסאום אנחנו מאמינים שכל חוגג/ת מיוחד/ת בפני עצמו/ה ושלכל אחד יש את החלום שלו לאיך ייראה האירוע. בשביל לעשות עבור החוגג/ת את הטוב ביותר, ישנו מפיק שמלווה אותו/ה מתחילת האירוע ועד סופו ומתאים אישית ודואג שכל פרט באירוע יתאים לאופיו/ה ולרצונתיו/ה.

זה לא עוד מקום לאירועים. כלל אנשי הצוות עובדים בו המון שנים ומתפתחים כאשר הערך העיקרי שמלווה אותם הוא ערך המשפחתיות, ערך שהוא חלק מהרוח של המקום כבר מהיום שהוא נפתח. אין רגע בקוליסאום שאין בו שיא! הגיוון האינסופי באטרקציות, בהפעלות ובמופעים שיש באירוע משאיר את האורחים עם פה פעור וכן גם את החוגג/ת עצמו/ה.

נשמח לקחת חלק באירוע המשמעותי הזה ולעשות לכם את החגיגה שתמיד חלמתם עליה!
*בנוסף לאירועי הבר ובת המצוות שמתקיימים במקום, יש את האפשרות לסגור את המקום לאירועי חברה ואירועים פרטיים.

מועדון הקוליסאום ראשל”צ – מועדון לבת מצווה.

בת מצווה במועדון הקוליסאום

בואו לחגוג אירוע של פעם בחיים בקוליסאום - מועדון לבת מצווה במרכז הארץ שיעניק לכם חוויה מושלמת מקצה לקצה.

אם אתם מחפשים מועדון לבת מצווה במרכז, ובמיוחד באיזור ראשון לציון, אנו ממליצים לכם לבוא ולהתרשם ממועדון יוקרתי שמעניק לילדים חוויה מקפיצה ומרגשת, ולא פחות לכם ההורים - מתחם נפרד עם אוכל איכותי וכשר, אטרקציות ייחודיות שאנו מייצרים כעשור וצוות מיומן שיעשה לכם שמח.

מועדון לבת מצווה הוא בחירה נפוצה מאד בשנים האחרונות, ולכן אנו דואגים שתקבלו את מלא האיכות. מועדון מדהים ביופיו, עשיר בתאורה מעוצבת ובמערכת סאונד איכותית.

אבטחת האירוע - כלפי המבוגרים והילדים חשובה לנו מאד. אנו משרתים אתכם לקוחותינו במועדון מאובטח, עם כניסות ויציאות רחבות, שומרים מקצועיים וצוות מקצועי שיודע לתת מענה מהיר לכל בעיה שעולה.


מועדון לבת מצווה מספר 1 - מועדון הקוליסאום.

נשמח לשמור על קשר :)

    שם

    טלפון